Chaty Pieniny

Chcete si dobre oddýchnuť príjemným leňošením či formou aktívneho odpočinku?
Chcete zažiť neopakovateľné chvíle v nádhernej pieninskej prírode?
Chcete načerpať dostatok nových síl do ďalšieho života?

Ak áno, potom navštívte kraj statočných pltníkov a lietajúceho mnícha Cypriána. Nové drevenice v Pieninách Vám poskytnú výborné ubytovanie a priestor na to, aby ste strávili pekné dovolenkové dni presne tak, ako si predstavujete.

Sú situované v prekrásnom prostredí vstupnej brány do Pieninského národného parku. Ležia na brehu rieky Dunajec s čarovným výhľadom na dominantu Pienin - vrch "Tri Koruny", priamo v centrálnom nástupisku na plte. Umiestnenie dreveníc je pri obci Červený Kláštor. Je strediskom cestovného ruchu s medzinárodným významom a turistickou perlou Zamaguria oplývajúcou nielen darmi zachovalej prírody, ale aj bohatými historickými a kultúrnymi tradíciami.

Najväčšou atrakciou celého regiónu je splav na tradičných drevených pltiach prielomom rieky Dunajec, ktorý uspokojí aj najnáročnejších turistov. Návštevníci dreveníc môžu využiť všetky služby a výhody, ktoré ponúka areál Penziónu Pltník. Penzión ponúka svojim klientom služby : wellness ( fínska sauna, infra sauna, hydromasážna vaňa, klasické masáže), vlastnú pláž s prístupom do wellness a k rieke. Nájdete tu ležadlá, detský kútik a oddychový kútik ( stolný tenis, biliard, stolový futbal). V areáli penziónu sa nachádza multifunkčné športové ihrisko, detské ihrisko, kondičná dráha. V požičovni športových potrieb nájdete rafty, bicykle, lyže, lopty a iné športové pomôcky.

Drevenice môžete navštíviť ako rodinka s deťmi, menšia skupinka či individuálne. Ak sa Vám nebude chcieť variť či grilovať môžete navštíviť gastronomické zariadenia Penziónu Pltník. Tu zažijete neopakovateľnú atmosféru zažijete v štýlovej reštaurácii s krbom a barom alebo pri romantickom posedení v kolibe s grilom priamo na brehu rieky Dunajec spojenú s údeným pstruhom, pečením prasiatka, grilovaním kurčiat. To všetko pri ľudovej muzike a s vtipným sprievodným programom. Okolie penziónu ponúka široké možnosti oddychu, ako napríklad pešia, horská, vodná turistika, vodné športy, folklórne podujatia, historické, kultúrne a architektonické pamiatky i ďalšie aktivity.

  • Penzión
  • Reštaurácia
  • Werllness
  • Multifunkčné ihrisko
  • Požičovňa raftov a bicyklov
  • Prístavisko pltí