ubytovanie-pieniny-1
ubytovanie-pieniny-1
ubytovanie-pieniny-1
ubytovanie-pieniny-1
ubytovanie-pieniny-1
ubytovanie-pieniny-1
ubytovanie-pieniny-1
ubytovanie-pieniny-1

Chalúpky v Pieninách tvoria tri samostatne stojace drevenice.

Každá z nich ma svoje zázemie t.j. parkovanie zdarma a prístrešok s možnosťou grilovania, varenia gulašu či posedenia. Napriek tomu, že tvoria samostatný celok, každý návštevník má zabezpečené súkromie, kto však bude chcieť môže využívať kompletné služby susediaceho areálu Penziónu Pltník, t.j. gastronomické, športové, relaxačno – oddychové, informačné a podobne. Významnou výhodou je na jednej strane požadované súkromie a na druhej strane možnosť využívať všetky služby potrebné k aktívnej dovolenke. Ako bonus je aj fakt, že sa tu nachádza aj centrálne nástupisko na plte.

Všetky drevenice stoja v nádhernej prírode Pieninského národného parku priamo na brehu Dunajca s výhľadom na Tri Koruny aj Vysoké Tatry.

Každá drevenica je je kompletne vybavená a vkusne zariadená. Na prízemí je spoločenská miestnosť, kuchyňa, dvojlôžková izba a sociálne zariadenie (wc + sprcha). V podkroví sú dve trojlôžkové izby a sociálne zariadenie (wc + sprcha). Celková kapacita je osem lôžok. Súčasťou každej drevenice je bezplatné parkovisko a prístrešok s možnosťou grilovania. Dostupnosť k dreveniciam je veľmi dobrá.

Drevenice sú veľmi vhodné pre rodiny s deťmi, menšie skupiny turistov alebo aj pre individuálnych klientov. Žiadnu z dreveníc nedávame k dispozícii tak, že by v jednej boli ubytovaní cudzí ľudia. Každá rodina či skupinka musí mať svoje súkromie.

  • Penzión
  • Reštaurácia
  • Werllness
  • Multifunkčné ihrisko
  • Požičovňa raftov a bicyklov
  • Prístavisko pltí

Vhodné pre rodiny s deťmi, menšie skupiny i individuálnych klientov


s výhľadom na Tri Koruny aj Vysoké Tatry